Верифікований профіль
1
Тиждень на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
489
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (3)

  • 115 000 $
    2 556 $/м²

    Одеса, Курортний пров., (Будинок)

    1 кімната
    45 / 13 / 16 м²
    поверх 6 з 25
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продається стильна 1-кімнатна квартира з авторським ремонтом в одному з найбільш затребуваних житлових комплексів Одеси — ЖК «Атмосфера». Це квартира для тих, хто дійсно цінує якість, естетику та увагу до деталей. Інтер'єр створювався не «під продаж», а для себе — з використанням дорогих матеріалів, індивідуальних рішень та продуманої ергономіки. ✨ Особливості квартири: — дизайнерський ремонт у сучасному стилі — високі стелі 3 м — великоформатна італійська плитка преміумкласу — підвіконня та оздоблення виконані з плитки — натуральний дуб та елементи з епоксидною смолою — вбудована кухня та меблі на замовлення — декоративне підсвічування та продуманий світловий сценарій — тепла підлога — ве...
    Рієлтор
  • 76 000 $
    1 767 $/м²

    Краснова вул., (68 перлина)

    1 кімната
    43 / 14 / 15 м²
    поверх 10 з 24
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Kadr City (68 Перлина), вул. Краснова. Поверх 10 із 24, загальна площа — 43 м², житлова — 14 м², кухня — 15 м². Будинок 2025 року. Переуступка. Східна сторона, вид у двір та на іподром. Квартира з сучасним ремонтом: у передпокої, кухні та санвузлі плитка, у спальні — ламінат, стіни фарбовані. У квартирі встановлені вбудована кухня, побутова техніка, посудомийна машина, вбудовані шафи, кондиціонер, душова кабіна. Є балкон. Квартира майже готова для проживання — новому власнику залишиться лише додати меблі та деталі під власний смак. Комплекс із закритою територією та охороною, концепція «місто в місті». На території сучасні дитячі майданчики, зони для вигул...
    Рієлтор
  • 115 000 $
    2 396 $/м²

    Фонтанська дорога вул. (Перекопской дивизии улица), 62-К

    1 кімната
    48 / 16 / 20 м²
    поверх 3 з 7
    2020 рік побудови
    сьогодні
    Продам квартиру з ремонтом у комплексі преміумкласу на Фонтані Малоповерховий комплекс побудований із червоної цегли. Опалення: двоконтурний котел. Утеплення та шумоізоляція зовнішніх стін. Висота стель — 3 м. Вантажний та пасажирський ліфт, трирівневий підземний паркінг. Закрита територія, що охороняється, дитячий майданчик, зони для відпочинку, спортзал та басейн тільки для мешканців комплексу. Ціна: 126 000 у. о.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом